Esiet sveicināti www.o-obtboats.lv

www.o-obtboats.lv piedāvā Latvijā plašāko luxus kuteru un jahtu tirdzniecību internetā, kā arī mūsu salonā - Liepājā. Mēs esam profesionāli kuteru un jahtu pārdevēji, un konsultanti- pieredzējuši speciālisti.

Kad esat atradis sev piemērotu kuteri jeb jahtu, mēs varam palīdzēt Jums atrast labāko finansējuma avotu - labākos aizdevumus kuteriem un jahtām visā Latvijā! Mēs Jūs konsultēsim it visā šajā jomā un spēsim Jums ieteikt vispiemērotāko tieši Jūsu vajadzībām!

O&OBT Boats &Yachts, Equipment- nozīmē labu pieredzi, izcilu reputāciju un elastīgus lēmumus. Mēs ticam un dzīvojam pēc unikālas filozofijas, kas garantē klientam labāko apkalpošanu.

Pats svarīgākais, Jums nav jābūt  mūsu ģimenes loceklim, lai tiktu uztverts kā viens no "mūsējiem". Ģimenes reputācija ir gadiem nostiprinājusies, sniedzot klientiem pašu labāko servisu, attieksmi, respektu un daudz vairāk kā tie spēj iedomāties!

Visaugstākās vērtības- konkurēt spējīgas cenas, kā arī unikālu "personīgu" attieksmi Jūs atradīsiet Latvijas labākajā kuteru tirdzniecības kompānijā- O&OBT Boats & Yachts, Equipment.

 

 

Anrijs Ozolinsh_2

DSC00852

Haralds Ozolinsh_1

Anrijs Ozoliņš- valdes priekšsēdētājs

Tel.mob. +(371) 26898596

Ieva Ozoliņa- starptautiskas tirdzniecības vadītāja

Tel.mob. +(371) 29777066

Haralds Ozoliņš- valdes loceklis

Tel.mob. +(371) 29247511


Mēs strādājam Jums
O&OBTO&OBT YachtsBCSOzoliņš un partneriPāvilosta Marina